Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TM² Stadium DIRT-  LANniversary¹ºᵗ ͪ

Časový harmonogram 17-20 hráčů

Harmonogram a systém pro 17 - 20 hráčů:

10:00 - 11:00  rozježdění, trénink na serveru Train ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

11:00 - 12:15    

Kvalifikační TA rozřazení hráčů do skupin, 1 mapa ( DLA ן Qualif ), 30 min

Dvě skupiny *, první 11:00-11:30, druhá 11:45 -12:15 server Match1 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

První skupina : hráči 1-10 ze seznamu registrovaných

Druhá skupina: hráči 11 - 20 ze seznamu registrovaných

Poté budou hráči rozřazeni do skupiny podle pořadí v kvalifikaci a klíče, který je uveden v tabulkovém zobrazení systému na googlu.

Označení Q1,2,3...10 v klíči číslice označuje umístění hráče v kvalifikaci z první skupiny

Označení Q11,12,13...20 v klíči číslice označuje umístění hráče v kvalifikaci z druhé skupiny Q11- 1. místo, Q12=2. místo atd..)    

  • * v případě, že se do turnaje neregistruje více jak 18 hráčů, kvalifikační rozřazení se pojede pouze s jednou skupinou, všichni hráči na jednom serveru. Časy všech následných zápasů pak budou posunuty o 30 minut dříve, finále o 15 minut dříve                                         

12:30 - 13:00                                   *12:00 - 12:30

Zápas č.1 Skupina A, server Match1 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

Zápas č.2 Skupina B, server Match2 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

1., 2. a 3. hráč postupují do dalšího kola, 4. a 5. padají do loser bracket.

13:15 - 13:45                                    *12:45 - 13:15

Zápas č.3 Skupina C, server Match1 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

Zápas č.4 Skupina D, server Match2 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

1., 2. a 3. hráč postupují do dalšího kola, 4. a 5. padají do loser bracket.

14:00 - 14:30                                     *13:30 - 14:00

Zápas č.5 Loser bracket A, server Match1 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

Zápas č.6 Loser bracket B, server Match2 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

Z obou zápasů 1. a 2. hráč postupují do loser bracket C a D, 3. a 4. hráč vypadávají z turnaje.

14:45 - 15:15                                      *14:15 - 14:45

Zápas č.7  Quarter Finale A , server Match1 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

Zápas č.8  Quarter Finale B, server Match2 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

1. a 2. hráči z obou zápasů postupují do semifinále, 3. a 4. hráči padají do loser bracket C,D

15:30 - 16:00                                      *15:00 - 15:30

Zápas č.9  Quarter Finale C, server Match1 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

1. a 2. hráč postupují do finále, 3. a 4. hráč padají do loser bracket D

16:15 - 16:45                                       *15:45 - 16:15

Zápas č.10  Loser bracket C, server Match1 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

Zápas č.11 Loser bracket D, server Match2 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

1. a 2. hráči postupují do loser bracket E, ostatní 3 z každé skupiny končí v turnaji 

17:00 - 17:30                                        *16:30 - 17:00

Zápas č. 12 Semifinále A, server Match1 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

Zápas č.13 Semifinále B, server Match2 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

1. a 2. hráč postupují do finále, 3. hráči sestup do loser

17:45 - 18:15                                         *17:15 - 17:45

Zápas č.14 Loser bracket E, server Match1 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

1. a 2. hráč postupují do velkého finále, zbytek hráčů končí v turnaji

18:30 - FINÁLE                                      *18:15 

Zápas č.15 Finále, 6 hráčů, server Match1 ן DIRT LANniversary¹ºᵗ ͪ

TOPlist
Náhled fotogalerie:
Partneři projektu:
partner
partner
partner
partner
partner
Kontakty na organizátora:
Sdílení:
Skupina CZE DIRT na FB:
Servery:
  • ADA TMUF servery
  • ADA TM2 stadium servery
  • TM2 Canyon servery
  • TOPlist